Дружина прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, Софі Грегуар одужала від коронавірусної інфекції, з якою вона прилетіла з Лондона раніше в цьому місяці.
“Зараз складні часи. Я знаю, як важко бути наодинці, адже ми всі соціальні істоти, включаючи мене. Але те, що ми збільшуємо фізичну відстань, не означає, що ми повинні робити те ж на емоційному рівні. Від соцмереж до простого телефонного дзвінка – існує дуже багато способів залишатися на зв’язку і фактично поглиблювати наші відносини на відстані “, – написала Софі.
“Я твердо вірю, що наука і співчуття допоможуть подолати цю кризу. Це означає слухати і слідувати медичним протоколам і залишатися вдома весь час”, – додала перша леді Канади.
Так вона написала у своєму профілі у Facebook.
в Канаді на даний момент зафіксовано 5565 випадків захворювання на короавірус. Канада відноситься до країн, які вводять досить ліберальний режим боротьби із пандемією. Разом з тим, найближчим часом заходи карантину в Канаді посиляться.
Навіть якщо в людини коронавірус проходив без ускладнень – досить важко утримувати психологічну рівновагу навіть не тому що в будь-який момент симптоми можуть ускладнитись, а через суворі міри ізоляції. Ми, навіть не відчуваючи цього звикли до активної соціалізації, навіть якщо ми не спілкуємося з іншими людьми (в магазинах, парках, метро) – ми все одно знаходимося серед них та контактуємо: тактильні контакти, зведення поглядів, короткі фрази.
Повна зміна звичного життя на тлі погіршення самопочуття породжує психологічні проблеми. Італія та Іспанія з цим стикнулися та почали активно боротися: окрім лікарняних процедур колишнім хворим в обов’язковому порядку надається психологічна допомога. Поліцейські під час патрулювань роблять міні вистави – це дає змогу не тільки відволікти та заспокоїти людей, але й повернути до людей, що сидять по домівках відчуття соціалізації.
автор Олександр Ткачук