Вакцинація БЦЖ від туберкульозу знижує смертність від коронавірусу. Вказана інформація успішно облетіла постардянські ЗМІ. Мало того, випущено десятки ностальгічних статей за найкращою медициною у Світі – медициною Радянського союзу.
- країни, в яких не проводиться вакцинація проти туберкульозу;
- країни, в яких вакцинація проти туберкульозу не проводиться проте проводилась 20 років назад;
- країни, в яких проводиться загальнообов'язкова вакцинація проти туберкульозу;
Задумайтесь, вакцинацію від туберкульозу в Іспанії вімінили 20 років назад, в Італії та США - 50 років назад. Проте саме люди старші 60-ти років складають 80% усіх смертей від коронавірусу у цих країнах!
Для скептиків розпишемо детальніше причини вважати інформацію про рятівні вакцини від туберкульозу фейком:
По перше: вакцинації від туберкульозу продовжують робити в країнах третього світу, оскільки умови життя в них породжують поширення зазначеного недугу. Італія, Велика Британія, США не роблять вакцинації саме через досягнення медицини та відсутність загрози поширення туберкульозу.
По друге: графіки та статистики, якими ілюструються статті про користь щеплень від туберкульозу вказують про статистику поширення коронавірусу, а не співвідношення кількості захворілих до смертності.
По третє: нам слід прийняти той факт, що пострадянські країни та країни соціалістичного табору живуть бідніше. Перша хвиля коронавірусу зачепила розвинені країни саме через велику кількість пасажиропотоку між іншими країнами. Громадяни цих країн масово подорожують, в інші країни, їздять у справах в інші країни – звідси й більша можливість розповсюдження коронавірусу.
По четверте: приводиться приклад Східної та Західної Німеччини, де в Східній Німеччині захворюваність (захворюваність, а не смертність) на коронавірус значно нижча аніж в Західній. Цьому є просте пояснення, яке не пов’язане із властивостями імунної системи: Східна Німеччина, яка перебувала під впливом СРСР до 1980 року була та залишається значно біднішою аніж Західна. Вона до нинішнього часу оговтується від побудованого комунізму, молодь намагається покинути Східну Німеччину, платоспроможність громадян на цих територіях значно нижча, вони менше подорожують, відповідно менше вихідців із цих країв заразились на коронавірус.
По п’яте: більшість людей, які померли від коронавірусу в Іспанії та Італії – це люди старше 70-ти років, які 100% були провакциновані від туберкульозу!
По шосте: країни із пострадянським режимом (в більшості тоталітарним) не фіксують випадків коронавірусу та смертей від нього, підмінюючи діагноз пневмонією. Як в Росії, яка ввела карантин лише 17 березня, коли на той час було офіційно зареєстровано 80 випадків коронавірусу (42 за один день) кількість хворих не перевищила 3000 тисячі, коли в більшості країн із такими ж вихідними даними через два тижні кількість хворих складала десятки тисяч. Це не чудеса імунної системи чи медицини – це чудеса статистики, яку подають не медики, а Кремль.
По сьоме: не було проведено жодних досліджень щодо різниці поведінки коронавірусу в організмі людей вакцинованих від туберкульозу та ні. Висновок грунтується лише на географії поширення інфекції, на що впливає багато факторів, основні з яких наведено вище.
В Іспанії, Італії люди віком 70-80 років ведуть активний спосіб життя, відвідують стадіони, кафе, часто подорожують в інші країни. В Україні (як і більшості країн пост СНД) люди на пенсії шукають додаткову роботу щоб оплатити комуналку та дотягнути до наступного місяця – і це жорстока правда. Звичайно в таких умовах наші пенсіонери більш захищені від коронавірусу, бо вони не те що не подорожують, вони в магазин виходять не частіше ніж два рази на місяць, бо без грошей там нічого робити.
Те що коронавірус передається людям, які мають зщеплення від коронавірусу – факт. В Україні 20 смертей від коронавірусу, і ці люди мали щеплення від туберкульозу і буди молоді (70% у віці 30-50 років) тоді про що ця мова?
Подібні фейки вкидує російська пропаганда, яка марить відновленням «Союзу» та намагається показати перевагу Радянського світогляду перед «Загниваючим Заходом». Чому Рсія відправляла гумконвой в Італію, Іран, Китай, коли в так званих ДНР, ЛНР не має жодного тесту на коронавірус, коли в Криму проводили тестування на коронавірус лише на камери, коли в більшості країв РФ лікарні не забезпечені ані медичними масками, ані спецхалатами для захисту від коронавірусу.
Якби вакцинації від туберкульозу були дієвими проти коронаіврусу, в Україні замість 804 випадків коронавірусу, зареєстрованих на сьогодні було б максимум 5-6.