Курс валют: $ - 26.1 / 26.5; € - 30.2 / 30.8
Написати в редакцію
X

Дякуємо що ви з нами!

Цікаві та жахаючі факти про соціальні мережі

05-02-2020

935

Розробники соціальних мереж надіялись, що їхні винаходи зблизять друзів та допоможуть людям віднайти старі контакти. На початкових етапах це дійсно було так, проте дуже швидко акаунти в соціальних мережах стали джерелом стресів та гоніння за популярністю. Кількість підписників, лайків, коментарів стала набагато важливішою ніж спілкування з іншими людьми. Багато людей наймають фахівців, які ведуть сторінки у соціальних мережах. Як результат, люди замикаються в собі та більше починають жити в «онлайн», де є фільтри, та простіше бути тим ким хочеш аніж тим ким ти є.

Цікаві та жахаючі факти про соціальні мережі

 

Соціальні мережі стали невід'ємною частиною життя сучасної людини. З їх допомогою люди знаходять однокласників, колишніх коханих, родичів і т. д. Вони дозволяють спілкуватися тим, хто знаходиться на значній відстані один від одного. Але що ж нам відомо про соціальних мережах? Яку загрозу вони можуть нести людству? Або ж, навпаки, абсолютно безпечні? У цій статті ми розкриємо цікаві факти про соціальних мережах, які допоможуть зрозуміти їх важливість і масштаби.

 

 

 

Особливості соціальних мереж

 

Соціальні мережі виникли кілька десятиліть тому. Першопрохідцем у цій сфері є Фейсбук. Соцмережа розробила група студентів. У той момент вони навіть не припускали, що Фейсбук отримає таке поширення. В результаті зараз в соціальній мережі кожну хвилину виникає понад 50 тисяч посилань. Тобто люди розміщують фотографії, повідомлення, завантажують відео і т. д. користуються Фейсбуком на всіх континентах. Соцмережа приносить своїм власникам мільярди доларів.

 

Кількість користувачів тільки Фейсбуку перевищує мільярд осіб. Якщо порівняти соціальну мережу з країною, вона займе третє місце за чисельністю населення.

 

Цікаві та жахаючі факти про соціальні мережі

Цікаві фактипро соціальні мережі

 

 

Щохвилини в соціальній мережі реєструється не менше 8 акаунтів. За цей час користувачі додають 100 000 чоловік в друзі.

 

 

В середньому люди витрачають на спілкування близько 3-х годин на тиждень. Багато заходять в свій аккаунт мінімум двічі на добу. Близько половини людей молодше 30 років зареєстровані хоча б в одній із соціальних мереж. У кожного користувача в середньому близько 200 друзів. У когось більше, у когось менше.

 

 

У соціальних мережах спілкуються не тільки дорослі люди, але й діти. І це при тому, що більшість майданчиків забороняють людям до 18 реєстрацію. Однак сучасна молодь вправно обходить це обмеження. Вона навмисно завищує свій вік. В результаті з реєстрацією не виникає труднощів. У 90% дітей старше 12 років є обліковий запис у соціальній мережі.

 

Цікаві та жахаючі факти про соціальні мережі

Згідно з опитуваннями, люди значно більше довіряють віртуальним друзям з соціальних мереж, ніж тим, кого знають на протязі багатьох років в реальному житті.

 

 

Соціальні мережі з'їдають більше трафіку, ніж перегляд порнографічних фільмівв онлайн режимі. І це при тому, що в основному люди розміщують в соцмережах фотографії та невеликі тексти.

 

 

Соціальні мережі допомагають людям стежити за своїми родичамиі друзями. Користувачі, які фотографії або коментарі лайкають їх близькі, що відповідають і т. д. В результаті періодично між ними виникають конфлікти. 

 

 

Соціальні мережі є найбільш поширеною причиною розлучень. З їх допомогою люди знаходять колишню любов або знайомляться з новою. В кінцевому підсумку віртуальний роман перетворюється на цілком реальний, та подружжя розлучаються. Одночасно з цим, згідно зі статистикою, тільки в Америці кожна десята пара познайомилася в соціальній мережі. Що стосується загальносвітової практики, то в розвинених країнах знайомство у соцмережі відбулося у 20% пар.

 

 

Однак не тільки розлучення провокують соцмережі, але і більш страшні злочини. Так, вони стають причиною вбивства. Люди ображають і принижують співрозмовників. При цьому вони ховаються за екраном і вважають, що їм за це нічого не буде. Однак співрозмовники так не думають. В результаті у світі здійснено понад 100 вбивств через образи в соцмережах.

 

 

Ще трохи цікавих фактів про соціальні мережі

 

На думку науковців, соціальні мережі можуть привести до суїциду користувачів. Також вони завдають шкоди імунній системі. Це обумовлено тим фактом, що люди тривалий час проводять за спілкуванням в Інтернеті. При цьому вони не виходять з дому і не отримують необхідної кількості кисню.

 

Соціальні мережі часто використовуються для пошуку персоналу. Підходящих співробітників таким чином знаходить не менше 80% великих корпорацій з світовим ім'ям.

 

 

Соцмережі часто є причиною смішних або не дуже приємних ситуацій. Приміром, якась дівчина жартома розіслала запрошення на свій день народження всім своїм підписникам. А їх виявилося не багато, не мало, а 15 000. У результаті практично всі з них прийняли запрошення і прийшли на святкування. Такого повороту користувачка ніяк не очікувала. Щоб вирішити ситуацію, до неї довелося залучати співробітників правоохоронних органів.

 

Відома мережа фастфудів колись провела акцію, яка дозволяла будь-якій людині отримати один безкоштовний бургер. Для цього було необхідно видалити з друзів в соціальній мережі не менше 10 осіб. На пропозицію відгукнулося 55 000 користувачів. Всі вони отримали безкоштовний бургер. Однак багато хто напевно знову відновили друзів. Проте офіційного підтвердження цьому немає.

 

 

Більшість користувачів соціальних мереж при розміщенні фотографій користуються спеціальними фільтрами. Таким чином можна приховати зморшки, збільшити очі і внести інші зміни у свою зовнішність. Опитування підтверджують, 2/3 всіх жінок-користувачів соціальних мереж незадоволені тим, як вони виглядають. При цьому дівчата порівнюють свою зовнішність з іншими корисувачками соцмереж. Проте мало хто з них замислюється, що і інші вдаються до подібних хитрощів і використовують графічні редактори.

 

Цікаві та жахаючі факти про соціальні мережі

Основну частину повідомленьв соціальних мережах люди залишають від неробства. Це підтвердили більше третини всіх користувачів.Заповзятливі американці придумали оригінальний спосіб заробітку. Всього за 35 доларів вони готові нанести всі твітти користувача на туалетний папір.  За ці гроші людина отримує 4 рулони.  Під час відвідування туалету користувач може прочитати свої повідомлення на папері і згадати, про що він думав у той момент або чим був заклопотаний.

 

 

Психологи стверджують, якщо людина відчуває труднощі в житті, соціальна мережа тільки посилить проблему. Користувач відвідує сторінки друзів або незнайомих їм людей. В результаті в ньому зароджується заздрість. Слідом за нею приходить депресія. Надмірне захоплення соціальною мережею робить з людини заздрісника і скиглія.  Це стосується навіть тих, хто раніше був активним і позитивним користувачем.

 

Вченими зафіксовано психічний розлад, названий на честь однієї з соціальних мереж. Воно виражається в формі залежності від соцмережі.  Людина не тільки проводить на сайті тривалий час, але і побоюється, що з її сторінкою щось станеться, вона буде зламана, викрадена і т.д.  В кінцевому підсумку страх переростає у фобію.  Побоювання відвідують більше третини користувачів.  Тобто всі вони можуть отримати залежність або навіть фобію.  У такому випадку людина потребує допомоги кваліфікованого фахівця. 

 

Тому важливо у всьому знати міру.  І відвідування соціальних мереж - не виняток.  Не варто витрачати на них все своє життя.  Адже за межами соцмережі стільки всього цікавого.

 

Автор Софія Таран

08-22-2020 5327

Zoloti

08-19-2020 1805

Zoloti

08-19-2020 1099

Zoloti

08-18-2020 9246

Zoloti

08-13-2020 7139

Zoloti
Привітання Олександра з Днем ангела. Характер імені Олександр.

08-13-2020 18944

Zoloti
14 серпня - Медовий Спас. Як правильно провести день та чого не можна робити

08-12-2020 5756

Zoloti
12 серпня - День молоді. Привітання зі святом

08-09-2020 4507

Zoloti
Перевірений рецепт для прикорму помідорів та інші маленькі хитрощі

08-09-2020 5903

Zoloti
Привітання з Днем будівельника

08-09-2020 8368

Zoloti
Молитва до святителя Пантелеймона, яку читають 9 серпня

08-08-2020 12341

Zoloti

08-08-2020 1243

Zoloti

08-04-2020 3807

Zoloti

08-03-2020 4546

Zoloti

07-29-2020 935

Zoloti
28 липня у віці 33 років, вийшов з соцмереж Алєксандєр Усік. І не повернувся

3202

Zoloti
З Днем ангела Юлії! Найцікавіше про Юлічок: значення імені, походження, характер. Привітання з Днем ангела

07-28-2020 16780

Zoloti
Привітання з Днем ангела Валентини

07-27-2020 20374

Zoloti
Привітання з Днем ангела Володимира

07-27-2020 4209

Zoloti
28 липня - День хрещення Русі. Як відбувалось хрещення та його наслідки

2600

Zoloti
Розвінчано найпопулярніші міфи про секс