Курс валют: $ - 26.1 / 26.5; € - 30.2 / 30.8
Написати в редакцію
X

Дякуємо що ви з нами!

Про всі знаки Зодіаку. Які вони в коханні

57647

 

Овен

 

 

 

У сімейному житті для Овнів дуже важлива свобода, незалежність, самостійність. Для сімейного щастя їм варто стримувати свою імпульсивність.
Оскільки знак Зодіаку Овен - чоловічий, жінкам-Овнам важче доводиться в особистому житті. Їм слід втримувати свою «чоловічу» енергію і прагнення до лідерства. Зазвичай, жінки-Овни прагнуть контролювати чоловіків, і закидають їх нескінченними порадами. Овнам важко змиритись, що бувають люди з іншим характером, з іншими цінностями. Вони розуміють тільки себе. Змусити Овнів прийняти іншу думку дуже складно, і практично не можливо.

 

 

Телець

 

Тельці надзвичайно ніжні, пристрасні та віддані, але при цьому, ще й дуже ревниві. Через ревнощі Тельці дуже часто лютують, але на щастя, вони ще й вміють прощати. Шлюб для них є дуже цінним, і задля його збереження, вони ладні йти на багато чого. Тельцям до вподоби красиві, сильні, партнери, що привернуть увагу оточуючих. Тельці неодмінно чекають віддачі від свого партнера, адже вкладають в нього багато сил, коштів та енергії. Представники цього знака Зодіаку можуть і вміють будувати міцні відносини.

 

 


Близнюки

 

В коханні вони дуже динамічні та мінливі. Близнюкам більше притаманні поверхневі зв’язки, емоційні та близькі стосунки в них не дуже добре виходить зав’язати. Відсутність глибини у стосунках Близнюки найчастіше компенсують кількістю знайомств. Вони повітряні, не люблять ніяких зобов'язань і вигадають будь-що, щоб відчути себе вільним.
Їх завжди приваблює в любовних відносинах незвичайність, та нові переживання. З віком Близнюкам все ж таки доведеться подорослішати, та пройшовши через велику кількість любовних захоплень, вибрати партнера. Але він скоріш за все не буде об’єктом пристрасті, а буде людиною з якою в нього будуть схожі інтелектуальні інтереси.

 


Рак

 

У коханні Раки дуже романтичні. Кохання занурює їх в море емоцій, тонких драматичних переживань, мук, безліч фантазій та сподівань. Але дійсність їх сильно розчаровує. Раки занадто далекі до своїх мрій. Шлюб вони прагнуть побудувати затишним та надійним, адже для Раків дуже важливі: сім'я, діти, будинок.

 

 


Лев

 

В коханні Левам властива театральність та драматизм. Вони не рідко з захватом «грають» в кохання, будучи захоплені романтикою нових відносин. По-справжньому глибоке, справжнє почуття виникає в них не часто, але коли таке трапляється, Леви вимагають безроздільного поклоніння собі.
В коханні та сімейному житті вони не рідко бувають деспотичні, але вроджене благородство не дозволить Левам опуститися до дріб'язкових причіпок і підозрілості. У шлюбі Леви найбільше цінують надійність і відданість партнера, а також потребують постійного підтвердження свого верховенства і винятковості. Вірні сім'янини, адже поважають свій вибір, чудові батьки.

 


Діва

 

В коханні Дівам часто буває важко відмовитись від раціоналізму. Саме важливе для них в любовних та подружніх стосунках – надійність. Діви точно не обділені кількістю претендентів на їхнє серце, але перевагу вони віддадуть тому, хто крім почуття, зможе запропонувати їм спокійне, в матеріальному відношенні життя. Діви дуже рідко дають волю своїм почуттям, остерігаючись проявів ніжності. Їх партнер має відповідати їх досить високим інтелектуальним вимогам і міцним матеріальним становищем або подавати великі надії на досягнення успіху в недалекому майбутньому.

 


Терези

 

Терези дуже влюбчиві та романтичні натури. Відносини для них мають велике значення, та займають головне місце в їхньому житті. Вони полюбляють невеликі компанії, легко завойовують увагу протилежної статі. При бажанні вони можуть познайомитися з будь-якою людиною, яка їх зацікавить. В коханні Терезам дуже важко зробити вибір, як і у всіх сферах життя. Близькі стосунки та сімейні відносини обтяжують їх.

 

 


Скорпіон

 

Скорпіони завжди прагнуть володіти своїм партнером, дуже ревниві і не виносять суперників. Вони злопам'ятні і швидше за все помстяться кривдникові.
Скорпіони дуже вразливі, тому з ними слід поводитися обережно, образити їх дуже легко.
У коханні Скорпіони жагучі, ревниві, вимогливі та наполегливі. Кохання - це їхня стихія, вони цілком віддаються пристрасті. Щоб шлюб був вдалим, Скорпіонам потрібно навчитися приборкувати свої ревнощі і деспотичність.

 

 


Стрілець


Стрільці дуже темпераментні, палкі і схильні швидко закохуватись. Вони сміливі і відкриті в вираженні своїх почуттів, наполегливі та енергійні в залицяннях. Вони швидко загоряються, і так же швидко гаснуть, якщо бачать не зацікавленість ними. Але зберігають дружні зв'язки з тими, до кого вони ще недавно мали велику пристрасть. У шлюбі Стрільці цінують спільність духовних інтересів, і навіть у разі згасання романтичного почуття, такий союз може зберегтись, і бути стабільним та довговічним.

 


Козеріг


Козероги краще будуть самотні, ніж стануть танцювати під чиюсь дудку. З таким ставленням до любові не дивно, що багато Козерогів одружуються не більше одного разу. Козероги постійно стежать за своїм статусом. Що б вони не цінували - вищу освіту, гроші або зовнішність - їхній партнер повинен володіти потрібними якостями в надлишку. Сім'я в житті цих людей займає чи не найперше місце. Вони часто стають «горою», за яку можуть сховатись всі близькі. Але якщо їх партнер не буде так само цінувати сім'ю, то навряд чи в них щось вийде.

 

 

Водолій

 

В коханні Водолії прагнуть до свободи і незалежності. Вони схильні до несподіваних, непередбачуваних, різких змін в поведінці. Кохання для Водоліїв - це не що інше, як дружба, що має на увазі під собою взаєморозуміння, повагу, інтимні відносини і що важливо, довіру. Водолії не домосіди, це звичайно не означає, що вони постійно будуть десь зникати, але їм важливо відчувати, що на них ніхто не тисне, не накладає непорушних зобов'язань, не вимагає підпорядкування. Водоліям властиво ідеалізувати людину, в яку вони закохані. Але не рідко, в процесі спілкування, вони нерідко розчаровуються, адже дуже важко відповідати їхнім високим ідеалам.

 

 

 

Риби

Риби дуже романтичні та ідеалістичні. Жадають любові, пристрастей і блаженства, сподіваються на відданість. Самі ж не завжди можуть відповідати такій ролі, їм часто заважає внутрішня подвійність, і часом виникають несподівані зміни в їх настрої і планах. Риби здатні прощати всі провини і гріхи свого партнера. Рибам необхідна любов і ніжність, ласка і турбота в родині. До дому вони ставляться з великою теплотою, намагаючись прикрасити його якнайкраще.

 

Автор Зоряна Ткач
 

08-22-2020 5327

Zoloti

08-19-2020 1805

Zoloti

08-19-2020 1099

Zoloti

08-18-2020 9246

Zoloti

08-13-2020 7139

Zoloti
Привітання Олександра з Днем ангела. Характер імені Олександр.

08-13-2020 18944

Zoloti
14 серпня - Медовий Спас. Як правильно провести день та чого не можна робити

08-12-2020 5756

Zoloti
12 серпня - День молоді. Привітання зі святом

08-09-2020 4507

Zoloti
Перевірений рецепт для прикорму помідорів та інші маленькі хитрощі

08-09-2020 5903

Zoloti
Привітання з Днем будівельника

08-09-2020 8368

Zoloti
Молитва до святителя Пантелеймона, яку читають 9 серпня

08-08-2020 12341

Zoloti

08-08-2020 1243

Zoloti

08-04-2020 3807

Zoloti

08-03-2020 4546

Zoloti

07-29-2020 935

Zoloti
28 липня у віці 33 років, вийшов з соцмереж Алєксандєр Усік. І не повернувся

3202

Zoloti
З Днем ангела Юлії! Найцікавіше про Юлічок: значення імені, походження, характер. Привітання з Днем ангела

07-28-2020 16780

Zoloti
Привітання з Днем ангела Валентини

07-27-2020 20374

Zoloti
Привітання з Днем ангела Володимира

07-27-2020 4209

Zoloti
28 липня - День хрещення Русі. Як відбувалось хрещення та його наслідки

2600

Zoloti
Розвінчано найпопулярніші міфи про секс