Курс валют: $ - 27.5 / 27.9; € - 32.2 / 32.8
Написати в редакцію
X

Дякуємо що ви з нами!

Операція «Санжари» пройшла успішно. Чому переполох стосовно карантину - це спланована спеціальна інформаційна операція

24927

СІО

Прикро усвідомлювати що тебе використали, ще прикріше, коли тебе використовують постійно, а ти про це навіть не здогадуєшся

 

 

 


Нещодавно в Україну повернули 45 українців та 27 громадян інших країни із охопленої коронавірусом провінції Хуань КНР. Благородна місія закінчилась масовими заворушенням, дискредитацією україномовного населення України та відверненням від нагальних проблем – класична спеціальна інформаційна операція (далі СІО). Хто її влаштував та підбурив здогадатись не важко за наслідками.

 

 

Чому саме СІО а не бездарна політика влади – розберемо далі:

 

 

 

Хронологія

 

1. Попри спалах епідемії коронавірусу ще на початку січня 2020 чомусь вивезення наших громадян було заплановано на 18 лютого (далі перенесено на 20 лютого) – дні вшанування пам’яті полеглих Героїв Революції Гідності.


2. Незважаючи на наявність достатнього часу для підготовки, станом на 16 лютого жодна із областей не була попереджена про прийом громадян на карантин, відповідно, ЖОДНИХ заходів із підготовки до карантину проведено не було! 

СІО3. За дивним збігом обставин саме 16-17 лютого почала з’являтись інформація про розміщення людей на карантин в Тернопільській та Львівській областях та активно розповсюджувались новини із влаштованими акціями протестів, хоча також були наміри розмістити громадян у Київській та Харківській областях, які теж місцевим населенням сприйняті не були.

 

4. 18 лютого, рейс переноситься, ажіотаж щодо блокування доріг та аеропортів саме в Західній Україні наростає, в той же час як про Харківську та Київську області – практично ні слова.   


5. 19 лютого місцем для карантину оголошено смт. Нові Санжари Полтавської області. В місцевому військовому шпиталі, так як і в смт про вказану новину дізнаються із ЗМІ.


6. 20 лютого – жителі Нових Санжар перекривають дорогу та блокують під’їзд до шпиталю. Наявність великої кількості автомобілів із реєстрацією у Дніпропетровській області, на блокаді не викликає настороженості в правоохоронних органів та не висвітлюється в ЗМІ. 


7. Попри загострення ситуації, правоохоронці розблоковують дорогу та пропускають автобуси із людьми, розпочинаються сутички, в автобуси летить каміння. Лише на наступний день стане зрозуміло, що в погромах брали участь «професійні» активісти, які жодного відношення не мають до Нових Санжар.  


8. Тим часом розвивається тема «нелюдів бендеровців», «фашистів-українців», в той же час, виринають пости щодо готовності прийняти людей на карантин у Запорізькій, Одеській, Харківській областях, що хоча не відповідало дійсності, проте не знаходило реагування з боку органів державної влади.

 

 

 

  • Невже не можна було заздалегідь підготувати приміщення та персонал? 
  • Невже не було жодних місць, віддалених від населених пунктів (сезонних курортних зон, санаторіїв МВС, МНС, СБУ), які займають велику територію та мають гідні умови для проживання?
  • Невже  не можна було за тиждень, чи хоча б за 3 дні попередити місцеве населення, зробити відкриті збори, роз’яснити, що жодних небезпек для населення не має?

 

 

 

Наслідки:

 


-    дискредитується україномовне населення;
-    поширюється гасло «мені соромно, що я українець»;
-    дні вшанування пам’яті героїв Революції Гідності асоціюються із байдужістю українців до співгромадян, ненавистю та невиправданою жорстокістю (кидати каміння в скло, за яким сидить беззахисна дівчинка);
-    відвернуто увагу від «Слуги народу» – Брагара, можливих зустрічей Президента із представниками РФ в Омані, бездарної політики щодо збитого в Ірані літака, політики зближення із РФ, від зайняття опорних позицій військами РФ після відводу українських військ, зростання тарифів за комунальні платежі;
-    саме заздалегідь влаштовані погроми дали змогу безперешкодно внести на розгляд правки до Закону «Про мови», поширювати ідею братерства із РФ;

 

 

СІО

Якщо зазначений розвиток подій – не сценарій нашої влади, то чому не поплатилися своїми посадами керівники силових відомств, які «прохлопали» заїжджих тітушок, чому на своєму місці залишаються відповідальні особи із МОЗ та МНС за неналежну та несвоєчасну організацію заходів із забезпечення карантину?
Осіб, затриманих за масові заворушення (1 місцевий житель та 23 приїжджих) – відпустили під особисте зобов’язання, чи тримають пі вартою? Ймовірно вони вже знаходяться по домівках та жодних свідчень стосовно замовників не надали. 

 

 

Багато країн звинуватило Російську Федерацію у поширенні паніки, дезінформації та маніпулюванні даними щодо поширення інформації про коронавірус. Проте, великі аналітичні уми нашої правлячої верхівки не вбачають проведення СІО проти українського народу навколо карантину громадян, які повернулись із китаю, не ідслідковуються факти поширення публікацій та постів із фейкових аккаунтів у соцмережах та провокаційних ЗМІ. Політика залагоджування конфліктів працює в односторонньому порядку, ми відводимо війська, - Росія займає нові позиції, ми показуємо толеранство - Росія наступає на мову та культуру, можливо вже досить?
 

 

 

Скоріш за все влада мала намір відвернути надмірну увагу населення від одіозних «Слуг народу», їхніх заробітніх плат та премій, відновлення співпраці з РФ та Президента, рейтинг якого зробив рішуче піке, проте ситуацією скористалися російські пропагандисти.

 

 

Але чому пішла шалена циркуляція статей та постів накшталт:


«20 лютого – день ганьби українського народу»;


«ніхто тільки Українці влаштовують погроми та цькують співвітчизників»;


«мені соромно що я українець»;


«я боюсь повертатись в Україну через можливі погрози та ненависть»;


«такої НЕНАВИСТІ ДО СПІВВІТЧИЗНИКІВ в жодній країні не має»

 

 

Подібні месенджі закидаються величезними кількостями із фейкових акаунтів та сумнівних ЗМІ. Нікого не цікавить, що Японія не дозволила зійти на берег пасажирам круізного лайнера Diamond Princess, на якому відбувся спалах коронавірусу, не має інформаційної хвилі щодо реальних фактів мародерства в Італії через коронавірус та тим більше, не цікавлять причини, чому 27 іноземних громадян прийняла Україна на карантин, а не їхні країни, невже з Китаю до Ізраєлю чи Чорногорії довше летіти?  

 


 
В результаті СІО ми отримали ситуацію, в якій українці виглядають як фашисти та люті гомофоби. 

 

 

 

Однозначно зрозуміло, що місцеве населення не кидало каміння в автобуси та взагалі б не влаштовувало перекриття доріг, проте інформаційна хвиля пройшла, основну думку сформовано, решта - практично  не має значення.

 

Ми маємо розуміти, що українці - це дружній і дуже добрий народ, ми об'єдналися проти диктатури та перемогли, ми воювали із Росією без дієздатного політикуму та верхівки ЗСУ, не просто тримали оборону, а вистояли та відбороли частину територій, нам не має чого цуратись, ми не запроданці, не звірі, не стадо, яким нас хочуть зробити. В єдності наша сила!

 

 

 

автор Олександр Ткачук 

 

07-31-2020 3606

Zoloti

07-29-2020 6905

Zoloti

07-29-2020 829

Zoloti

3061

Zoloti

07-24-2020 1601

Zoloti
10 способів зробити своє життя щасливішим. Золоті слова

07-24-2020 1597

Zoloti
Мудрі цитати, які варто знати

07-24-2020 1537

Zoloti
Дівчина обожнювала лягати cпaти з пітоном, але раптом змiя почала худнути… Дізнавшись, у чому справа, я здpигнyлась…

07-24-2020 3241

Zoloti
24 липня — день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги

07-23-2020 5561

Zoloti
24 липня - День ангела Альони. Характер Альоночок та дні ангела за церковним календарем

07-23-2020 18993

Zoloti
24 липня - День ангела Олени! Все саме цікаве про Оленочок

07-23-2020 12158

Zoloti

07-18-2020 8140

Zoloti

07-17-2020 4508

Zoloti

07-17-2020 1855

Zoloti

07-15-2020 23683

Zoloti
16 липня День бухгалтера. Зі святом!

07-12-2020 7778

Zoloti
12 липня - День рибака, зі святом рибаки та рибачки!

07-11-2020 1621

Zoloti
Привітання з Днем ангела Павла. Значення імені та історія походження

07-11-2020 2691

Zoloti
Значення імені Петро, привітання з Днем ангела та характер

07-11-2020 8635

Zoloti
12 липня свято Петра та Павла. Традиції та заборони на свято, історія та прикмети.

1434

Zoloti
10 липня - День ангела Іванни, привітання та значення імені