Олена – українське ім’я давньогрецького походження, яке потрапило на наші землі разом із грецькими колоністами. «Олена» давньогрецькою означало «огонь, смолоскип», проте в слов’янській мові «Олена (Лена)» означала «озеро». В сучасній українській мові ім’я «Олена» розділилось на ще два самостійні імені «Лєна» та «Альона». Не варто називати Оленок Лєнами чи Альонами та навпаки, - це самостійні окремі імена, проте Ден Ангела в них збігається.
День Ангела Альони, Олени та Лєни
19 березня
3 червня
24 липня
10 серпня
17 вересня
12 листопада
Камінь – авантюрин;
Квітка – троянда;
Дерево – вишня;
Тварина – лев;
Число – один;
День тижня – понеділок;
Пора року – літо;
Характер Альони
Альона – це та частина Олени, в якої переважає стихія вогню. Олена та Альона мають не тільки спільний корінь, але й дуже схожі за вдачею, проте в Альони переважає стихія вогню. Альона не сидить а місці, Альні потрібен рух, енергія, зміни. Ви не застанете Альону, коли вона сумує, - вона може показати свій гнів, радість, але не розпач та журбу, ці емоції тільки її.
Цікавим фактом є те, що ім’я «Альона» у XVIII столітті було вилучено із церковного календаря, оскільки це ім’я носила одна чаклунка. Тому, навіть якщо ви назвете дівчинку Альоною, в церкві її наречуть як Олена.