Курс валют: $ - 28.3 / 28.7; € - 31.9 / 32.5
Написати в редакцію
X

Дякуємо що ви з нами!

10 способів зробити своє життя щасливішим. Золоті слова

07-24-2020

1670

 

 

Чи вважаєш ти себе щасливою людиною? Статистика свідчить, що приблизно кожен четвертий не вважає себе таким. Навіть якщо твоя відповідь ствердна, хіба тобі не хочеться стати щасливішими? Звичайно ж, хочеться. Адже щастя багато не буває. Особливо для такої хорошої людини як ти.

 

Ця стаття для тебе, якщо ти шукаєш...

— як стати щасливою людиною

— де шукати щастя

— що таке щастя

— як перестати відчувати себе нещасним

— що потрібно для щастя

— правила щасливого життя

— кроки на шляху до щастя

— як стати щасливою

— як стати щасливим

 

 

У чому щастя? Багато бачать його в матеріальних речах. В машинах, квартирах, будинках, кар'єрі, шестизначною сумою на рахунку... Але як помітили ще давньогрецькі філософи, коли людина досягає матеріальних благ вона не стає щасливішою. Все ті ж тривоги гризуть супроводжують її. Та й не будемо забувати, що «всі ми народжені, щоб померти», як співається в популярних піснях. А це означає, що своє золотце на той світ прихопити не вдасться.

 

Немає нічого поганого в тому, щоб жити розкішно. Погано, коли це бажання у тебе на першому місці.

 

 

 

Так, а в чому ж щастя?В радісній родині, довірчих відносинах, відсутність деструктивних почуттів, у взаємній любові, в дітях, у тварин, у турботі про світі! Цей список можна доповнювати вічно. Улюблена робота, спорт, читання, перегляд серіалів може подарувати щастя. Але найважливіше...

 

 

Щастя — це знайти себе, свою другу половинку і своє покликання.

 

Сьогодні ти зробиш 10 простих кроків на шляху до кращого життя.Тримайся міцніше, ми починаємо!

 

 

 

Цінуй те, що в тебе вже є.

Вдячність — це могутня сила. А адже мало хто про це думає! Саме з вдячності за те, що в тебе вже є, починається шлях до більшого.

«Всякому маючому дасться, а в незаможного відніметься і те, що має.» — ці слова з Біблії наочно підтверджують важливість подяки.

 

Розумію, що ситуації бувають різні і часто легше нарікати, чим дякувати. Наприклад, мене часто мучать спогади про минуле, невпевненість з приводу майбутнього, переживання про здоров'я (з цим проблеми) і т. д. І все ж я вдячна. Навіть за труднощі, адже це дуже цінні духовні уроки, які можуть привести людину до усвідомлення власної духовної сили, чистоти і унікальності.

 

Забий на взаємну любов!

Охх, скільки сліз виплакано і скільки сердець розбито не взаємною любов'ю. А даремно! Насильно милим не будеш, навіть якщо ти супер сексі мачо мен або довгонога красуня з виразними очима і пишними грудьми. Кожен шукає свою людину, а не ідеальну (якщо друге, то у когось психологічні проблеми). Може бути, що ти, наприклад, дуже весела людина для того (чи тієї) зануди. Але для когось станеш найкращим супутником по життю. Потрібно лише відпускати тих, хто не хоче бути з тобою і давати шанс тим, хто хоче. Докладніше про те, як розлюбити того, кому ти не подобаєшся, читай всього лише клікнувши за попередніми словами. Тобі сподобається стаття, слушні поради там, я старалася .

 

Проведи більше часу з рідними та друзями.

 

Цінуй батьків, братів і сестер, дідусів-бабусь і всіх інших! Радійте, святкуйте життя! Вирушайте разом на шопінг, влаштовуйте спільні перегляди фільмів, частіше телефонуєте, ходіть гуляти, діліться досвідом і враженнями.

 

Перестань себе порівнювати з іншими! Так ти позбудешся не тільки від заздрості, але і від зайвої невпевненості в собі.

 

 

Ой, всім нам в дитинстві говорили щось типу: «А ось Свєтка слухняна дівчинка, а ти ні», «Олег добре вчиться, а ти такий недолугий». Такі, здавалося б, нешкідливі слова завдають шкоди дитячій психіці. Вже будучи в дорослому віці, багато починають страждати від невпевненості, заздрості, синдрому відмінника і т. д. Не здумай ображатися на батьків, адже помилки робляться найчастіше через незнання. Вони хотіли як краще, от тільки не знали як правильно подати інформацію дитині. Зараз же ти і тільки ти відповідаєш за звільнення твого розуму від дурниць.

 

Та й, що цікаво, порівняння з іншими закладені в природу людини. Можливо, батьки самі постійно порівнювали себе з іншими, тому і своїх дітей привчали до того ж. Тема ця досить велика і цікава, тисни ТУТ, щоб дізнатися детальніше про порівняннях і як від них позбавитися.

 

Керуй своїм свідомістю і підсвідомістю.

 

Використовуй практику афірмації (позитивні твердження, які потрібно проговорювати подумки чи в голос). Ефективність таких вправ доведена багатовіковим досвідом буддистів, індуїстів, древніми мислителями і навіть словами у Біблії. Кожна людина, що прагне до саморозвитку і успіху, повинен випробувати такий потужний інструмент впливу на себе. Детальніше читай ТУТ.

 

10 способів зробити своє життя щасливішим

Полюби себе.

З любові до себе починається любов до інших людей і світу. Егоїзм і зарозумілість — це не любов, а підсвідоме прагнення потрапити на кушетку до психолога

 

Як полюбити себе?Побудуй міцні стосунки! Що ми робимо, коли зароджується кохання в парі? Розмовляємо, даруємо подарунки, ходимо в кіно і ресторани... Те ж саме зроби себе в компанії! Балуй, підтримуй, не лай своє тіло і душу. Ти гідний/гідна кращого! Даруй собі тривалі роздуми і медитацію, смачна вечеря та стильний одяг, найбільш рейтингові фільми, класних людей навколо і яскраві подорожі. Життя одна і ти один (одна). Пам'ятай, що справжня любов до себе проявляється любов'ю і до інших.

 

 

У якийсь момент зупинись і чесно розберися в своїх почуттях. Тільки так настане прогрес. Варіант «інші важливіше мене» або » я супер, а всі » (признавайся!) не прокотить. Значить, щось пішло не так, пора починати заново.

 

Читай книги.

 

Книга — джерело знань, радості і не отупевшего мозку. Щоб підтримати сіра речовина і кількість звивин до самої старості у тонусі — читай! Чергуй цікаві книги з книгами корисними і буде тобі щастя. Особисто я читаю Стівена Кінга для задоволення (геніальні страхітливі сюжети), а езотерику і психологію для саморозвитку.

 

Заведи пухнастого друга.

Врятуй чиєсь пухнасту кицьку з кайданів тяжкого життя у притулках для тварин. Постався до свого нового друга з терпінням і відповідальністю. Кожен в цьому світі заслуговує любові і поваги. І дерево, і котик, і ти. Всі ми — частина одного цілого, частина планети Земля, яка кружляє у безмежному Всесвіті.

 

Пухнастик допоможе стати тобі краще, подарує багато веселощів і крутих відео на смартфоні.

 

Так, перед тим як брати на себе відповідальність, важливо морально підготуватися до неї.

 

Менше негативу.

Ми живемо в епоху нескінченного потоку інформації. Роби розвантажувальні дні, намагайся не читати погані новини, фільтруй маячня з соцмереж через призму власного розуму. Частіше дивись комедії, веселі мультики і відео.

10 способів зробити своє життя щасливішим

Включи довіру.

Довіряй життю. Роби свій вибір і довірся, що все йде так, як треба. Невдачі приведуть до успіху, якщо будеш боротися. Непотрібні люди підуть, а потрібні прийдуть. Сьогодні грошей немає, а завтра є. Не чіпляйся руками за попереднє, а відкрий двері приходить. Тисячі років і сотні філософів вчать нас, що важливо вірити. Довіра до життя, Бога, Всесвіту (називай це як хочеш) — один з кращих і показових проявів віри. Ми ніколи не знаємо за яким поворотом, що нас чекає. Де втратимо, а де придбаємо. Залишається лише відпустити сумніву, звільнити свій розум і плисти назустріч долі.

 

автор Софія Таран

08-22-2020 5347

Zoloti

08-19-2020 1841

Zoloti

08-19-2020 1107

Zoloti

08-18-2020 9270

Zoloti

08-13-2020 7175

Zoloti
Привітання Олександра з Днем ангела. Характер імені Олександр.

08-13-2020 18964

Zoloti
14 серпня - Медовий Спас. Як правильно провести день та чого не можна робити

08-12-2020 5767

Zoloti
12 серпня - День молоді. Привітання зі святом

08-09-2020 4515

Zoloti
Перевірений рецепт для прикорму помідорів та інші маленькі хитрощі

08-09-2020 5910

Zoloti
Привітання з Днем будівельника

08-09-2020 8372

Zoloti
Молитва до святителя Пантелеймона, яку читають 9 серпня

08-08-2020 12355

Zoloti

08-08-2020 1256

Zoloti

08-04-2020 4282

Zoloti

08-03-2020 5250

Zoloti

07-29-2020 935

Zoloti
28 липня у віці 33 років, вийшов з соцмереж Алєксандєр Усік. І не повернувся

3228

Zoloti
З Днем ангела Юлії! Найцікавіше про Юлічок: значення імені, походження, характер. Привітання з Днем ангела

07-28-2020 16828

Zoloti
Привітання з Днем ангела Валентини

07-27-2020 20407

Zoloti
Привітання з Днем ангела Володимира

07-27-2020 4221

Zoloti
28 липня - День хрещення Русі. Як відбувалось хрещення та його наслідки

2601

Zoloti
Розвінчано найпопулярніші міфи про секс