Курс валют: $ - 27.2 / 27.6; € - 32.0 / 32.6
Написати в редакцію
X

Дякуємо що ви з нами!

10 липня - День ангела Іванни, привітання та значення імені

1436

 

Що означає ім’я Іванна

 

 

Ім’я Іванна — це жіночий варіант чоловічого імені Іоанн (в сучасному світі Іван або Ян). Має давньоєврейське походження. У дослівному перекладі означає «Яхве милостивий». Яхве — це одне з численних імен Бога в іудаїзмі і християнстві, вживається у Танаху (Старому Завіті). Літературний варіант значення імені Іванна — “Бог милостив”. В деяких джерелах переклад імені звучить як «помилувана Богом» або «божественна».

 

 

У давні часи ім’я Іванка було поширене серед знаті у Франції. Його власницями були багато королеви. Однак на французький манер воно звучало як Жанна.

 

 

Іменини Іванни

 

За православним календарем Іоанна відзначає іменини двічі на рік разом з Жаннами і Янами:

 

  • 10 липня-день пам’яті праведної Іоанни мироносиці, однієї з учениць Ісуса Христа;
  • 28 грудня-день коли поминають преподобномученицю Іоанну.

 

Характеристика і значення імені Іванна

 

Жіноче ім’я Іванна має свою чоловічу пару серед імен — Іван. Це накладає відбиток на його господиню. Власниць цього імені нерідко називають «пацанками», оскільки вони володіють чоловічими якостями: самостійністю, активністю, прагненням до досягнення мети.

 

Певний вплив на характер жінки надає і семантика слова. Іванка ніколи не упустить можливості похвалитися своєю «божественністю» і якоюсь належністю до касти людей “блакитної крові”. Саме тому її натура не позбавлена марнославства і норовливості.

 

 

Іванка в дитинстві

 

 

Маленька Іванна — енергійна, смілива і допитлива дівчинка. Ці риси характеру видно неозброєним поглядом. Малятко дуже весела, рухлива і комунікабельна. Легко знаходить спільну мову з однолітками, є улюбленицею вихователів в саду. Дівчинка абсолютно безстрашна, із задоволенням бере участь в будь-яких авантюрах, постійно намагається знайти для себе нові захоплення, любить екстрим. Тому дорослим слід навчити її хоча б елементарним правилам безпеки.

 

Для Іванни немає авторитетів, вона ніколи не прислухається до чужої думки. Навіть в ранньому дитинстві батькам буває складно переконати її в чому-небудь, все одно дівчинка зробить так, як вважатиме за потрібне. З раннього дитинства малятко сама прагне бути лідером, і це їй вдається. Івашка легко може зібрати навколо себе натовп однолітків, які підтримають навіть саму божевільну її затію.

 

 

Навчання

 

 

Від природи Іванна володіє хорошими задатками для навчання. Тому шкільні науки даються їй легко. Важливий помічник у навчанні — її допитливість, а терплячість і посидючість допомагають освоїти навіть найскладніші предмети. Іванці легко даються як математичні науки, так і гуманітарні дисципліни. Також вона має чимало творчих талантів і, якщо вчасно звернути на це увагу і постаратися розвивати природні дані, то в майбутньому дівчинка може стати відомою співачкою, танцівницею або художником — залежно від того, до чого у дитини схильність.

 

 

Доросле життя

 

У дорослої Іванни пріоритети зміщуються трохи в інший бік. Жінка все так само допитлива, діяльна і безстрашна. Проте з віком в її характері починають домінувати такі якості, як доброта, самостійність, розсудливість, порядність. Верба дуже рідко буде звертатися до оточуючих за допомогою, тоді як сама, наче лицар на білому коні, буде мчати рятувати «потопаючих».

Доросла Іванна — це вже не та безрозсудна маленька дівчинка, яка могла бездумно стрибнути з високої гори, аби показати свою індивідуальність. Тепер вона відповідально ставиться до кожного свого рішення, обов’язково зважує всі «за» і «проти». Однак навіть ставши старше, життєвий досвід вона набуває тільки на власних помилках.

З першого погляду Іванна здається владною і навіть злою, але ті, хто знайомий з нею ближче, знають, що це всього лише маска, під якою ховається неймовірно добра і чуйна людина. Однак якості жінка вважає за краще не афішувати і не потребує подяки людини, в долі якої вона взяла участь.

 

 

Професійні якості

 

Іванка — впевнена в собі, добре освічена жінка, яка легко проходить будь–які співбесіди і без праці просувається по кар’єрних сходах. Вміє спілкуватися з начальством і відстоювати свою точку зору. Деякі колеги її недолюблюють, оскільки вона не терпить халтури і повільності і якщо помітить ці якості свого підлеглого — відразу ж розлучиться з ним.

 

Іванна — ефектна жінка, якій життєво необхідне визнання її індивідуальності. Тому при виборі місця роботи їй варто звернути увагу на професії, які можуть прославити її і допоможуть завжди перебувати в центрі уваги. Верба може бути телеведучою, манекенницею, актрисою, дизайнером.

 

Завдяки раціональному мисленню, вмінню планувати свої дії заздалегідь і не піддаватися паніці. З Іванни вийде хороший підприємець. Вона не боїться ризиків, виважено приймає рішення, цілеспрямовано рухається до мети — тому удача завжди супроводжує їй.

 

 

Здоров’я

 

Проблеми зі здоров’ям у Іванни практично відсутні. Навіть дитячі болячки не пристають до неї. Єдиним винятком може стати опорно-рухова система, оскільки Іванка багато часу віддає сидячій роботі. Їй рекомендовано більше займатися спортом і проводити вільний час на свіжому повітрі.

 

 

Вплив імені на особисте життя

 

Характерні для Іванки чарівність і романтичність не можуть не викликати відповідних почуттів. Тому нестачі в шанувальниках у дівчини немає. Стан закоханості дає Іванні відчуття повноти життя, безперервної ейфорії. У кожному своєму коханому вона знаходить позитивні риси, які її вражають і захоплюють. Проте відбувається це рівно до того моменту, поки відносини не втратять почуття новизни. Буденність призводить до того, що інтерес Іванни до шанувальника швидко згасає, тривалі відносини починають напружувати її. Розрив відносин дівчина переносить легко, оскільки швидко знаходить для себе новий предмет захоплення.

 

 

У шлюб Іванна вступає рано, нерідко всупереч волі батьків. Перший сімейний досвід часто невдалий і закінчується розлученням, оскільки нетерпимість і бажання у всьому бути першою відображається і на сімейному житті Іванни. Вступаючи в шлюб вдруге, Іванна більше керується розумом, ніж серцем. Жінка не бачить себе без сімейної ідилії і намагається будь-що відповідати обраній ролі. Однак це у неї не завжди виходить. Поєднувати роботу і сім’ю Іванні складно. Кулінарія-не її коник, та й прибирання в будинку для неї справжнє пекло. Своїх дітей Іванка обожнює, намагається приділяти їм масу часу, задаровує подарунками.

 

 

Зодіак - Стрілець

Планета - Нептун

Колір морської хвилі

Тварина - Дельфін

Рослина - Виноград

Камінь - Аквамарин

 

 

Привітання з Днем ангела Іванни

 

привітання з Днем ангела Іванипривітання з Днем ангела Іванипривітання з Днем ангела Івани

 

08-09-2020 5681

Zoloti

08-09-2020 8171

Zoloti

08-08-2020 11280

Zoloti

08-08-2020 1108

Zoloti

07-31-2020 3624

Zoloti
1 серпня - День ангела Євгенії. Історія імені та привітання

07-29-2020 6926

Zoloti
З Днем дружби! Найкращі привітання та історія свята

07-29-2020 865

Zoloti
28 липня у віці 33 років, вийшов з соцмереж Алєксандєр Усік. І не повернувся

3079

Zoloti
З Днем ангела Юлії! Найцікавіше про Юлічок: значення імені, походження, характер. Привітання з Днем ангела

07-28-2020 15194

Zoloti
Привітання з Днем ангела Валентини

07-27-2020 18861

Zoloti
Привітання з Днем ангела Володимира

07-27-2020 3882

Zoloti

2462

Zoloti

07-24-2020 1617

Zoloti

07-24-2020 1624

Zoloti

07-23-2020 12192

Zoloti
Олічка, з Днем ангела, привітання та характер імені Ольга

07-18-2020 8157

Zoloti
З Днем ангела Юлії! Все саме цікаве про Юлічок: значення імені, походження, характер Юлічок

07-17-2020 4519

Zoloti
18 липня - День ангела Анни. Анночка, з Днем Ангела. Характер Анюток, походження імені, іменини

07-17-2020 1858

Zoloti
18 липня - День ангела Лізи

07-16-2020 3042

Zoloti
Олександра, Сашенька, Сашуня, з Днем Ангела! Привітання, та все саме цікаве про Сашуньок

07-16-2020 1501

Zoloti
Анастасія, Настенька, Настуня з Днем Ангела! Привітання Настунічок зі святом!